אתר ספסופה על המפה

אתר ספסופה על המפה, מרכז בתוכו את מגוון האפשרויות המקיף והמקצועי ביותר ברשת האינטרנט לנופש הישראלי המחפש נופש במושב ספסופה המכונה בפני המקומיים כפר חושן, צימרים, וילות ומתחמי אירוח ונופש , אטרקציות, מסעדות בסביבה, אתרי ספא, מסלולי טיול ועוד
האתר נבנה מתוך הבנה כי המטייל הישראלי מחפש טיולים ואטרקציות המותאמות לאופיו ולצרכיו. אתר ספסופה על המפה מעניק לציבור גולשי האתר מענה ויעוץ טלפוני רציף לאורך כל שעות היום. יועצי האתר, אנשי מקצוע מסורים ומובילים בתחומם, יענו להם על כל שאלה ויסייעו להם בהמלצות ובתיאומים לתכנון חופשה מושלמת על כל מרכיביה.
כחלק מהשירותים הרבים הניתנים בפורטל, פותחה אפליקציה חדשנית ומתקדמת לבעלי מכשירי סמרטפון. תוך זמן קצר מהשקתה הפכה האפליקציה ללהיט וזוכה לאלפים רבים של הורדות מדי יום ביומו. אפליקציה זו זמינה לכל המכשירים והיא ניתנת להורדה ולרכישה בחנויות אפל ואנדרואיד.

לספסופה על המפה רשימת תפוצה המדוורת לאלפי כתובות אימייל ומציגה חדשות ועדכונים.
לאתר פעילות תוססת גם בכל הרשתות החברתיות, כולל פייסבוק וגוגל פלוס.
הפורטל מקודם ב – GOOGLE בעמודים ובמיקומים הראשונים ברשימה ארוכה של מילות חיפוש ולקוחותיו זוכים לחשיפה חודשית גדולה.
אתר האינטרנט "ספסופה על המפה", מקבוצת "כשר נט" קבוצת אתרי האינטרנט הצרכניים המותאמים לצרכן החרדי, מוכיח פעם נוספת כי בהבנה נכונה לליבו ולצרכיו של הצרכן ובידע טכנולוגי גבוה ניתן ליצור פלטפורמה ייעודית המביאה לצרכן בדיוק את מה שהוא צריך, ולספק שירותי התיירות היא מנגישה את הצרכן קרוב כל כך, נכון כל כך ומקצועי כל כך.

מתוך מגזין ספסופה על המפה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php